У період з 11 до 12 грудня 2017 року, у приміщені Торгово-промислової палати України відбувся навчальний семінар «Створення системи енергетичного менеджменту: Рівень користувача».

Навчання проводили міжнародний експерт Ерік Гудб’єрг та національні тренери, які пройшли повний курс навчання та склали іспит на право самостійної роботи у якості тренера.

Організаторами зазначеного семінару є Проект UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» та Торгово-промислова палата України.
