Склад Групи управління Проектом UKR IEE ЮНІДО ГЕФ був офіційно представлений на першому засіданні Наглядового комітету Проекту 18 грудня 2014 року.

 

Пащенко Олексій Вікторович

Національний координатор Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Пан Олексій Пащенко – інженер-енергетик та керівник проектів з більш ніж 30-річним досвідом. Він надав консультативні послуги міжнародним агенціям та організаціям (ЮНІДО, ПРООН, GIZ), місцевим та іноземним компаніям в Україні керуючи їхніми інвестиціями в український сектор енергетики та енергоефективності.

Пан Олексій Пащенко отримав університетський ступінь з енергетики в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Іншеков Євгеній Миколайович

Національний координатор з тренінгів та експерт з стандартизації Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Основна кваліфікація: консультування та тренінгові курси в галузі енергоефективності, енергетичного аудиту та менеджменту, питань енергетики та довкілля, відновлювальних джерел енергії, енергетичних та кліматичних проблем, «зеленої» економіки, організація та проведення навчального та тренінгового процесу. Виступав в якості тривалого та короткострокового експерту ряду міжнародних проектів (EU-TACIS, FP6, FP7, USAID, GIZ, UNDP, UNIDO та ін.).

Сертифікований енергоменеджер (СЕМ), канд.техн.наук – Ph.D., доцент, інженер-електрик (Київський політехнічний інститут, диплом з відзнакою).

 

Поровський Сергій Миколайович

Експерт з фінансування та політики енергоефективності Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Пан Поровський має відмінний більше ніж 14-річний досвід з розробки проектів, консультування та міжнародного фінансування у сферах енергоефективності, відновлювальної енергетики та попередження змін клімату/зниження викидів парникових газів. Сергій Поровський має чудову репутацію як фінансовий експерт і радник для МФІ та агенцій ООН щодо впровадження фінансових інструментів, управлянні та контролю. Він також сприяв розвитку реформ в енергетичному секторі України як Радник Міністра Енергетики.

Пан Поровський має профільну мультидисциплінарну освіту, що включає ступінь Магістра наук Університету Арізони (Стипендія ім. Едмунда Маскі, Політика та управління природними ресурсами) та диплом Спеціаліста з відзнакою з ‘Гідротехнічного та гідроенергетичного будівництва’ Національного університету водного господарства та природокористування.