Склад Групи управління Проєктом UKR IEE UNIDO/GEF був офіційно представлений на першому засіданні Наглядового комітету Проєкту 18 грудня 2014 року.

Пащенко Олексій Вікторович

Національний координатор Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE.

Пащенко Олексій Вікторович – інженер-енергетик та керівник проєктів з більш ніж 30-річним досвідом. Він надав консультативні послуги міжнародним агенціям та організаціям (UNIDO, UNDP, GIZ), місцевим та іноземним компаніям в Україні керуючи їхніми інвестиціями в український сектор енергетики та енергоефективності.

Олексій Вікторович отримав університетський ступінь з енергетики в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Іншеков Євгеній Миколайович

Національний координатор з тренінгів та експерт з стандартизації Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE.

Основна кваліфікація Іншекова Євгенія Миколайовича: консультування та тренінгові курси в галузі енергоефективності, енергетичного аудиту та менеджменту, питань енергетики та довкілля, відновлювальних джерел енергії, енергетичних та кліматичних проблем, «зеленої» економіки, організація та проведення навчального та тренінгового процесу. Виступав в якості тривалого та короткострокового експерту ряду міжнародних проєктів (EU-TACIS, FP6, FP7, USAID, GIZ, UNDP, UNIDO та ін.).

Євгеній Миколайович – сертифікований енергоменеджер (СЕМ), канд.техн.наук – Ph.D., доцент, інженер-електрик (Київський політехнічний інститут, диплом з відзнакою).

 

Поровський Сергій Миколайович

Експерт з фінансування та політики енергоефективності Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE.

Поровський Сергій Миколайович має відмінний більше ніж 14-річний досвід з розробки проєктів, консультування та міжнародного фінансування у сферах енергоефективності, відновлювальної енергетики та попередження змін клімату/зниження викидів парникових газів. Сергій Миколайович  сприяв розвитку реформ в енергетичному секторі України як Радник Міністра Енергетики, і також має чудову репутацію як фінансовий експерт і радник для МФІ та агенцій ООН щодо впровадження фінансових інструментів, управлянні та контролю

Сергій Миколайович має профільну мультидисциплінарну освіту, що включає ступінь Магістра наук Університету Арізони (Стипендія ім. Едмунда Маскі, Політика та управління природними ресурсами) та диплом Спеціаліста з відзнакою з гідротехнічного та гідроенергетичного будівництва Національного університету водного господарства та природокористування.