Склад Групи управління Проектом UKR IEE ЮНІДО ГЕФ був офіційно представлений на першому засіданні Наглядового комітету Проекту 18 грудня 2014 року.

 

Пащенко Олексій Вікторович

Національний координатор Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Пан Олексій Пащенко – інженер-енергетик та керівник проектів з більш ніж 30 річним досвідом. Він надав консультативні послуги міжнародним агенціям / організаціям (ЮНІДО, ПРООН, ГІЦ), місцевим та іноземним компаніям в Україні керуючи їхніми інвестиціями в український сектор енергетики та енергоефективності.

Пан Олексій Пащенко отримав університетський ступінь з енергетики в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Іншеков Євгеній Миколайович

Національний координатор з тренінгів та експерт з стандартизації Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Основна кваліфікація: консультування та тренінгові курси в галузі енергоефективності, енергетичного аудиту та менеджменту, питань енергетики та довкілля, відновлювальних джерел енергії, енергетичних та кліматичних проблем, «зеленої» економіки, організація та проведення навчального та тренінгового процесу. Виступав в якості тривалого та короткострокового експерту ряду міжнародних проектів (EU-TACIS, FP6, FP7, USAID, GIZ, UNDP, UNIDO та ін.).

Сертифікований енергоменеджер (СЕМ), канд.техн.наук – Ph.D., доцент, інженер-електрик (Київський політехнічний інститут, диплом з відзнакою).

 

Поровський Сергій Миколайович

Експерт з фінансування та політики енергоефективності Проекту UNIDO/GEF UKR IEE.

Пан Поровський має відмінний більше ніж 14-річчний досвід з розробки проектів, консультування та міжнародного фінансування у сферах енергоефективності, відновлювальної енергетики та попередження змін клімату/зниження викидів парникових газів. Сергій Поровський має чудову репутацію як фінансовий експерт і радник для МФІ та агенцій ООН щодо впровадження фінансових інструментів, управлянні та контролю. Він також сприяв розвитку реформ в Україні в енергетичному секторі як Радник Міністра Енергетики.

Пан Поровський має профільну мульти-дисциплінанрну освіту, що включає ступінь Магістра наук від Університету Арізони (Стипендія ім. Едмунда Маскі, Політика та управління природними ресурсами) та диплом Спеціаліста з відзнакою з ‘Гідротехнічного та гідроенергетичного будівництва’ від Національного університету водного господарства та природокористування.