З 2015 року Проєкт UKR IEE імплементує Програму розвитку експертного потенціалу України у сфері впровадження Стандарту ISO 50001 в промисловості.

Тренінгова Програма включає:

  • Короткострокові семінари (1/2 дня) підвищення обізнаності з питань енергоменеджменту;
  • Дводенні семінари для кінцевих користувачів систем енергоменеджменту;
  • Багатомодульні тривалі тренінги експертного рівня з кваліфікаційним тестом.

За цей період було підготовлено та пройшли кваліфікацію за різними програмами більш 250 фахівців, з котрих більш 200 фахівців (більше 75%) успішно склали кваліфікаційні екзамени та отримали Сертифікати фахівців UNIDO з підтвердженням відповідного Національного органу Центральної Влади – Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності).

У період червень – липень 2020 року Група Управління Проєкту (ГУП) звернулась до всіх фахівців, що отримали кваліфікацію експертів UNIDO з проханням підтвердити свою зацікавленість та спроможність виконувати Проєкти в промисловості України згідно отриманої кваліфікації. Щодо внесення Вашої компанії до Бази даних перегляньте інформацію за посиланням

Пропонуємо до Вашої уваги та використання наступну відкриту Базу даних експертів наступних напрямків:

База даних є інтерактивною – Ви можете знайти експерта з необхідної категорії, клікнувши на список, таблицю сортувати за параметрами.

Пройшли повне навчання Експертної рівня (4 Модулі навчання протягом 10-12 місяців), отримали Кваліфікацію «Експертів UNIDO щодо впровадження СЕнМ», отримавши найвищі бали на Кваліфікаційному іспиті UNIDO. Пройшли Програму навчання UNIDO для Тренерів, були рекомендовані як «Основні тренери по Впровадженню СЕнМ». Провели в якості Тренерів 2-х денні курси по «Впровадженню СЕнМ для користувачів». Мають досвід роботи з промисловими підприємствами.
Пройшли Тренінг UNIDO Експертної рівня (4 Модулі навчання протягом 10-12 місяців), здали Кваліфікаційний іспит UNIDO, брали участь в практичному впровадженні СЕнМ на промислових підприємствах. Отримали Сертифікат UNIDO та Держенергоефективності.
Пройшли спеціалізований 5-денний курс UNIDO за програмою, що відповідає підготовці Провідних аудиторів, згідно з вимогами Національного Акредитаційного Агентства України (НААУ). Склали кваліфікаційний іспит. Отримали Сертифікат UNIDO та Держенергоефективності.
Пройшли тренінги UNIDO з різних видів Оптимізації енергосистем (ОЕС): систем вентиляції та стисненого повітря з проведенням робіт на діючих системах промислових підприємств (2-х денні тренінги рівня користувачів та 5-ти денні тренінги Експертної рівня). Виконували індивідуальні Проекти оптимізації систем, що отримали позитивну оцінку Міжнародних експертів UNIDO.

Проєкт UNIDO/GEF UKR IEE не несе жодної відповідальності та не матиме жодного впливу на процес відбору та залучення учасників Бази даних до виконання будь-яких робіт.
Проєкт UNIDO/GEF UKR IEE також не несе жодної відповідальності за подальше використання переданої інформації профільними державними бенефіціарами та банківськими установами-партнерами Проекту.