Проект “Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України” базуеться на трьох основних компонентах:about-02ua

Проектом UKR ІЕЕ передбачається створення відповідного Фінансового механізму, операційною гарантією якого стане грошовий внесок Проекту у розмірі 2 млн. дол. США. За рахунок надання гарантій та додаткової експертної допомоги, Фінансовий механізм забезпечить індустріальним підприємствам, які приймають участь у Проекті, доступ до кредитних коштів, що будуть надаватись партнерською фінансовою установою. У рамках відібраних підприємств, Фінансовий механізм підтримуватиме здійснення конкретних дії щодо зниження енергоємності виробництва і збільшення ефективності використання енергії.

Для кваліфікації участі у Фінансовому механізмі, споживання енергії повинно становити суттєву частину виробничих витрат, та керівництво підприємства повинно продемонструвати прихильність до концепції покращення ЕЕ. Разом з тим, у рамках пропонованого Проекту UKR ІЕЕ підприємству необхідно продемонструвати наявність забезпечення фінансування, відповідність грошових потоків розміру оплати обслуговування кредиту, і раціональні значення RoI параметрів (факторів інвестування).