18.03.2016 by adminer Новини Без Коментарів 18 березня 2016 року, Київ, Верховна Рада “Співпраця з ЕЕ України – ЄС” ПопередняСемінар з енергоефективності в промисловості. Моніторинг енергоефективності на рівні підсекторів промисловості Датського енергетичного агентства. Співпраця UDEC – DEA НаступнаСемінар з обов’язковим EA і СЕнМ для державних підприємств, які готуються до приватизації