На Форумі у Бангкоку будуть обговорюватися шляхи подолання розриву між цілями сталого розвитку та діями.

Форум залучить міжнародних експертів з енергетичного сектору, представників урядів, організацій ООН, фінансового сектору, наукових груп та громадянського суспільства до обговорення перспектив розробки та впровадження стійких енергетичних систем.

Форум також торкнеться взаємозв’язку енергетичного сектору із змінами клімату, бідністю, нерівністю, здоров’ям та гендерними проблемами.