Основними питаннями порядку денного семінару були обговорення Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року: цілі для промисловості та підвищення ресурсоефективності промисловості.
У семінарі взяли участь представники Групи управління проектом UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України», Fraunhofer Institute, iC Consulenten, GIZ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Держенергоефективності України.
