З 11 до 13 червня 2018 року у м. Берлін, Німеччина, відбулася міжнародна конференція «Промислова ефективність-2018», присвячена обговоренню питань переходу до технологій з низькими викидами СО2, ринкових інструментів енергоефективності та сталого виробництва.

У конференції взяли участь представники Держенергоефективності України та проекту UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України».