25-26 вересня 2018 року у м. Києві відбувся Семінар для експертів державних організацій в сфері стандартизації, технічних регламентів та оцінки відповідності з представниками Програми розвитку комерційного права (CDLP) Сполучених Штатів Америки.

Метою Семінару було розширення двосторонніх торговельних можливостей завдяки кращому розумінню та вдосконаленню аспектів, що стосуються торговельних процесів.

Під час цього заходу було представлено ключові оцінки за підсумками попереднього Семінару для експертів державних організацій, які дадуть змогу широкому діапазону комерційних підприємств, зацікавлених у торгівлі між Україною та США, обґрунтувати, поставити питання та/або доповнити висновки на основі реального торговельного досвіду їхніх компаній (секторів).

Українські та американські експерти порівняли торговельні аспекти (подібності та відмінності) з фактичними чи потенційними факторами впливу на двосторонню торгівлю.

Було розглянуто також питання щодо застосування Угоди Світової організації торгівлі про технічні бар’єри у торгівлі у США та Україні.