Команда проєкту UNIDO/GEF UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO)  разом з Європейсько-Українським Енергетичним Агентством (ЄУЕА) проводить серію опитувань підприємств, спрямованих на збір необхідної інформації для адаптування поточних та розробки нових заходів технічної допомоги та інвестиційної підтримки.

Адже, важливим для успіху будь-якої програми підтримки є чітке розуміння з боку UNIDO та інших організацій міжнародного співробітництва характеру проблем, з якими зіштовхуються підприємства, обсягу завданих збитків та планів українських підприємств щодо відновлення.

Всі підприємства, які планують долучатися до майбутніх проєктів з енергоефективності UNIDO можуть взяти участь у опитуванні.

Для цього потрібно:

  1. Завантажити опитувальник за посиланням.
  2. Відповісти на питання та надіслати за адресою huch@euea-energyagency.org

Інформація від підприємств розглядатиметься UNIDO як суворо конфіденційна. Лише зведені результати опитування будуть публічно оприлюднені в аналітичному звіт, який буде надано всім відповідним українським промисловим та державним партнерам, агентствам міжнародного співробітництва та донорам, які підтримують Україну, і, звичайно, всім компаніям-учасникам. Розкриття інформації про окремі підприємства третім особам буде можливим лише з письмового дозволу UNIDO від відповідних підприємств.