Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України спільно із Проектом ЮНІДО «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» опрацьовують шляхи стимулювання впровадження енергоменеджменту на промислових підприємствах України.

Посилити співпрацю у сфері стимулювання підприємств до енергоефективності домовилися Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та керівник Проекту ЮНІДО «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» Марко Маттеіні під час зустрічі, яка відбулася 29 травня 2018 року в м. Києві.


Першочерговим заходом на шляху до цієї мети є широке впровадження системи енергоменеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001, який запроваджено в Україні за участі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та підтримки Проекту.


За підсумками зустрічі сторони дійшли згоди щодо розробки дорожньої карти спільних дій з питань впровадження механізмів стимулювання та підтримки, що стосуються реалізації заходів з забезпечення енергоефективності для енергоємних підприємств.