В Україні стає все більш актуальним створення та розвиток ринку експертних послуг в Україні з впровадження Систем енергетичного менеджменту (СЕнМ) на промислових підприємствах та Оптимізації систем, що споживають енергію (ОЕС).

Проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» (Проект UKR IEE), що здійснюється за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ), в рамках допомоги в створенні та розвитку консалтингових послуг в сфері енергоменеджменту та просуванні ринку відповідних енергетичних послуг в Україні, запрошує зацікавлені організації та експертів надіслати інформацію про свою діяльність.

Дана інформація буде розміщена у  Відкритій Базі даних компаній та експертів з енергетичного сервісу, консалтингу та інжинірингу в галузі СЕнМ та ОЕС і буде доступною за посиланням на сайті Проекту.

Відкрита База даних компаній та експертів з енергетичного сервісу, консалтингу та інжинірингу в галузі СЕнМ та ОЕС (далі – База даних) допоможе компаніям взяти активну, практичну участь у розвитку та просуванні ринку відповідних енергетичних послуг в Україні. База даних необхідна для створення можливості для Національних експертів / сервісних компаній бути доступними у інформаційному просторі для виконання відповідних експертних послуг на комерційній основі та сприяє прозорому та конкурентному пошуку необхідних експертів / компаній для виконання робіт з впровадження СЕнМ та ОЕС.

Просимо Вас до заповнити інформацію  українською та англійською мовами за посиланням:

В разі наявності запитань – пишіть:

  • Електронна пошта Проекту: ukriee-project@unido.org
  • Олексій Пащенко – A.Paschenko@unido.org

 

Проект UNIDO/GEF UKR IEE не несе жодної відповідальності та не матиме жодного впливу на процес відбору та залучення учасників Бази даних до виконання будь-яких робіт. Проект UNIDO/GEF UKR IEE також не несе жодної відповідальності за подальше використання переданої інформації профільними державними бенефіціарами та банківськими установами-партнерами Проекту.