21.10.2021 відбувся спільний захід Мінекономіки, Держенергоефективності та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – «Енергія під контролем». Захід відбувся з нагоди встановлення систем енергомоніторингу на 8 промислових підприємствах:
- Підприємства Київхліб,
- БКК,
- Золотий Коровай,
- Галичина,
- Племзавод «Степной»,
- Керамейя,
- Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,
- ОЛІС.
Дані підприємства були відібрані за результатами 65 промислових енергоаудитів, проведених експертами, які раніше пройшли тренінги та підтвердили кваліфікацію експертів UNIDO.
Під час заходу експерти з енергоменеджменту розказали про модернізацію системи моніторингу на прикладі 8 українських підприємств, які вже зробили це у рамках проєкту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».
Посилання на трансляцію онлайн-заходу «Енергія під контролем».
