21.10.2021 відбувся спільний захід Мінекономіки, Держенергоефективності та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  – «Енергія під контролем». Захід відбувся з нагоди встановлення систем енергомоніторингу на 8 промислових підприємствах:

  • Підприємства Київхліб,
  • БКК,
  • Золотий Коровай,
  • Галичина,
  • Племзавод «Степной»,
  • Керамейя,
  • Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,
  • ОЛІС.

Дані підприємства були відібрані за результатами 65 промислових енергоаудитів, проведених експертами, які раніше пройшли тренінги та підтвердили кваліфікацію експертів UNIDO.

Під час заходу експерти з енергоменеджменту розказали про модернізацію системи моніторингу на прикладі 8 українських підприємств, які вже зробили це у рамках проєкту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Посилання на трансляцію онлайн-заходу «Енергія під контролем».