23 серпня відбулась зустріч між проєктом UNIDO/GEF UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» та проєктом «Тренінг ЄС для енергоаудиторів і технічних дизайнерів» (TEAD), який фінансується Європейською Комісією.

Проєкт TEAD стартував у липні цього року. Однією із запланованих цілей проєкту є розробка та запровадження навчальної програми для енергоаудиторів для забезпечення високоякісного енергетичного аудиту житлових і громадських будівель і промисловості.

Під час зустрічі керівник пан Мортен Сьонегаард та експерти проєкту TEAD презентували мету, складові, графік виконання, національних партнерів та склад експертів проєкту. Представники Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE також презентували діяльність Проєкту та поділилися досвідом та напрацюваннями.

Керівники проєктів проговорили спільні питання по підвищенню енергоефективності в промисловості, зокрема питання підготовки експертів-енергоаудиторів, кращі практики з впровадження проєктів з енергоефективності та домовилися про подальшу координацию та можливу співпрацю.