29 серпня 2022 року керуючі компанії індустріальних парків КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» та ТОВ «Індустріальний парк “ПАТРІОТ”», а також їх резиденти прийняли участь у тренінгу з питань впровадження системи енергетичного менеджменту, який організувала UNIDO. У заході в рамках проектів UNIDO GEIPP Ukraine, що фінансується SECO, та «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України», що фінансується GEF, прийняли участь шість компаній резидентів індустріальних парків.

Тренінг був спрямований на формування команд, які під керівництвом національних та міжнародних експертів працюватимуть над підготовкою компаній до сертифікації відповідно до стандарту ISO 50001.

Сьогодні це як ніколи важливо, оскільки компанії намагаються якомога ефективніше використовувати ресурси, особливо енергію, щоб зменшити свою енергозалежність. Впровадження системи енергоменеджменту, що є однією з вимог концепції еко-індустріальних парків (ЕІП), дозволить компаніям підвищити рівень енергоефективності, таким чином знизити собівартість виробництва та створити більш стійке бізнес-середовище. Компанії, які успішно впровадять систему енергоменеджменту, зможуть отримати фінансову допомогу від Фонду гарантування кредитів та використати інші фінансові інструменти від партнерів проектів.