3 листопада пройде зустріч високого рівня «Нова стратегія державної політики у сфері енергоефективності України».

Організатори: Міжфракційне депутатське об’єднання «Енергоефективна Україна» та Держенергоефективності.

Захід має на меті представити та обговорити стратегію державної політики України у сфері енергоефективності з представниками законодавчої і виконавчої гілок влади, міжнародних організацій та установ, а також інших зацікавлених сторін.

Також передбачений діалог високого рівня за участю міністрів, народних депутатів, керівників ЦОВВ, представників міжнародних організацій.

У зустрічі візьме участь Національний координатор Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE, Олексій Пащенко.

Дивіться пряму трансляцію 3.11.2021 о 18:00 за посиланням: https://youtu.be/ScFxfZ6iYqI